Haydi! Şimdi Okuma, Düşleme ve Yazma Zamanı! • Kitap Eki  
TUDEM
 

Haydi! Şimdi Okuma, Düşleme ve Yazma Zamanı!

Ayrıntı Yayınları

Koray Avcı Çakman’ın yeni kitabı Yazma Günlüğüm Doğan Eğmont yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Merhaba,
Bu günlüğü birlikte tutacak ve sayfalar boyunca bol bol sohbet edeceğiz. Bazen ben anlatacağım, bazen de sen. Mademki günlüğü eline aldın ve bu satırları okumaya başladın, o halde “Sen de yazarsın.” Yazman için sana ipuçları vereceğim. Bu sırada hem yazma yeteneğini keşfetmiş ve geliştirmiş olacaksın hem de farklı yazı türlerini tanıyacaksın. Günlüğümüzde pek çok ilham verici etkinlik ve yaratıcı yazma alıştırmaları seni bekliyor. Haydi! Şimdi okuma, düşleme ve yazma zamanı!

Günümüz çocuk edebiyatının en sevilen ve üretken kalemlerinden Koray Avcı Çakman’ın yeni kitabı Yazma Günlüğüm çocuklara çok değerli bir alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyor.

 
KitapEki
Say Yayıncılık

Çocukların hem kendini ifade etme becerilerini geliştirmeleri hem de düşüncelerini kâğıda dökebilmeyi öğretecek bu kitap aynı zamanda eğlenceli ipuçları ve alıştırmalarla zenginleştirildi. Başarılı illüstratör Mert Tugen’in çizgileriyle renklenen kitabın sayfalarında gezinirken çocuklar, o gün yaşadıklarını bir an evvel yazmaya başlamak isteyecekler.

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

İstanbul Modern Sinema’da ‘Oscar’ın Yabancıları’ Başlıyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *