Haydi! Şimdi Okuma, Düşleme ve Yazma Zamanı!

Koray Avcı Çakman’ın yeni kitabı Yazma Günlüğüm Doğan Eğmont yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Merhaba,
Bu günlüğü birlikte tutacak ve sayfalar boyunca bol bol sohbet edeceğiz. Bazen ben anlatacağım, bazen de sen. Mademki günlüğü eline aldın ve bu satırları okumaya başladın, o halde “Sen de yazarsın.” Yazman için sana ipuçları vereceğim. Bu sırada hem yazma yeteneğini keşfetmiş ve geliştirmiş olacaksın hem de farklı yazı türlerini tanıyacaksın. Günlüğümüzde pek çok ilham verici etkinlik ve yaratıcı yazma alıştırmaları seni bekliyor. Haydi! Şimdi okuma, düşleme ve yazma zamanı!

Günümüz çocuk edebiyatının en sevilen ve üretken kalemlerinden Koray Avcı Çakman’ın yeni kitabı Yazma Günlüğüm çocuklara çok değerli bir alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyor.

Çocukların hem kendini ifade etme becerilerini geliştirmeleri hem de düşüncelerini kâğıda dökebilmeyi öğretecek bu kitap aynı zamanda eğlenceli ipuçları ve alıştırmalarla zenginleştirildi. Başarılı illüstratör Mert Tugen’in çizgileriyle renklenen kitabın sayfalarında gezinirken çocuklar, o gün yaşadıklarını bir an evvel yazmaya başlamak isteyecekler.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

İstanbul Modern Sinema’da ‘Oscar’ın Yabancıları’ Başlıyor

Read Next

Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali Onur Ödülleri, Nur Sürer ile Zuhal Olcay’ın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram