Hızlı ve Öfkeli 9’dan İlk Fragman!

ABD’de özel bir etkinlikle yayınlanan fragman filmin aksiyon dolu eski versiyonlarını akla getirdi. Fragmanda aksiyon sahneleri, serinin “Tokyo Drift” bölümünden hatırlayacağımız Han ve kadroya yeni katılan Charlize Theron ile The Fast 9 yine adından çokça söz ettirecek! İlk gösterim ise 22 Mayıs’ta gerçekleşecek.

Serinin yeni filminde ana karakter olan Dominic Toretto(Vin Diesel)’nun kardeşiyle buluşması konu alınmış. Ancak öyle duygusal bir buluşma söz konusu değil. Oğlu Brian ve karısı Letty ile beraber çiftlik hayatına geçiş yapan Dom’un geçmişi yine peşini bırakmıyor.

 

Charlize Theron fragmanda kısa saçlı ve bir savaş uçağı kullanan tarzıyla dikkat çekiyor. John Cena tarafından canlandırılan karakter 8. filmde karşımıza çıkan Cipher ile iş birliğine gidiyor. Cipher Dom’un karısını ve oğlunu bir önceki filmde kaçırmış ve şantaj unsuru olarak kullanmıştı. Cipher Dominic’i kardeşine öldürtmek isteyen bir karakter…

Yayınlanan ilk fragmanda hikaye tropik bir bölgenden Avrupa’ya oradan da Amerika’ya uzanan bir seyir izliyor. Tropik ormanlarda kullanılan off-road araçları dikkat çekici olurken, Avrupa’da da pazarın öne çıkan spor otomobillerine yer verilmiş.

Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 22 Mayıs tarihinde yayında olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=z89U8t9ru7s

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

‘Nasır ve Diğerleri’ne İki Ödül

Read Next

İki Gözüm: Ahmet Filmi Durduruldu

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *