TUDEM
 
DESTEK

Kıyıda yaşayanların ve hayata direnenlerin hikâyesi

Faba Kahve

Meltem Yılmaz’ın kaleme aldığı Bütün Mümkünlerin Kıyısında Destek Yayınları tarafından yayımlandı.

Soraya ve İris adlı romanlarıyla adından söz ettiren Meltem Yılmaz bu kez okurlarını bambaşka hikâyelerle buluşturuyor. Bu kitapta “evsizlerden transseksüellere, Türkiye’nin ilk zennesinden çocuk bağımlılara kadar, mümkün olanla yolları bir türlü kesişemeyen insanların hikâyesi var.” Toplam 13 öykü-röportajdan oluşan kitapta hepsi gerçek ve hepsi birbirinden zorlu mücadeleler içeren yaşamöykülerine tanıklık edeceksiniz.

Meltem Yılmaz’ın yazdığı Bütün Mümkünlerin Kıyısında Destek Yayınları’ndan çıktı.

 
KitapEki
KitapEki

İlk romanı SORAYA ile Berlin Film Festivali Kitaplığı’na seçilen Meltem Yılmaz’dan yine unutulmayacak bir eser…

BÜTÜN MÜMKÜNLERİN KIYISINDA, mümkünsüzlüklerle çevrili hayatların ayakta kalma mücadelesini, kısa öykülerle iç içe geçmiş röportajlar aracılığıyla okuyucuyla buluşturuyor.

Turgut Uyar’ın “Tütünler Islak” kitabının girişindeki bu anlamlı sözden ilhamla hayata geçen bu kitapta okuyacağınız yaşamöykülerinin hepsi gerçek, hepsi hayatın tam kalbinde.

Toplam 13 öykü-röportajdan oluşan eserde, içinizdeki “öteki” ile yüzleşecek, birbirinden ilginç ve sarsıcı deneyimlerin hayata tutunma çabalarına eşlik edeceksiniz. Her birinin öyküsünde, kendi mücadelenizle yüzleşeceksiniz.

SORAYA ve İRİS adlı iki romanıyla Polonya ve Bulgaristan’da da sayısız okura ulaşan genç yazar Meltem Yılmaz’ın bu sıra dışı eseri, yine hafızalara kazınacak nitelikte.

Kitap Eki Dergisi

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Beethoven İçin Sahnedeler

Read Next

Tarihe Geçen İtiraflar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *