Marvel, Disney+ Dizisi Loki’nin Erkene Alınan Yeni Yayın Tarihini Duyurdu

Marvel’in en sevilen kötülerinden Loki’nin ana kahramanı olacağı Loki dizisinin yayın tarihinde değişiklik yapıldı. YouTube’dan yayınladığı videoyla Marvel, dizinin yayın tarihinin 9 Haziran’a çekildiğini duyurdu. Dizi, artık her cuma değil her çarşamba yayınlanacak.

“Loki” yıldızı Tom Hiddleston, Disney Plus serisinin çıkış tarihinin 9 Haziran Çarşamba gününe taşındığını duyurdu. “Loki”nin haftalık bölümleri, Marvel dizileri “WandaVision” ve “The Falcon and the Winter Soldier”da olduğu cuma programı yerine çarşamba günleri yayınlanacak. Hiddleston duyuruyu bir video aracılığıyla yaptı ve Youtube üzerinden paylaşıldı.

Hiddleston; “Uzun süper kahraman montajlarında Loki’nin, inanılmaz derecede kahraman olmasına rağmen biraz dışarıda kalma eğiliminde olduğunu fark ettim. Kurnaz, çekici ve buna devam edebilirim. Neden bunu sana kanıtlamıyorum? Çarşambalar artık yeni cuma günlerimiz.” dedi.

TİMAŞ
TİMAŞ

Dizi, baş yazar Michael Waldron ve yönetmen Kate Herron‘dan geliyor. Filmde ayrıca, Owen WilsonGugu Mbatha-RawSophia Di Martino, Wunmi Mosaku ve Richard E. Grant rol alıyor.

 

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Jehan Barbur’dan Yeni Tekli

Read Next

Zülfü Livaneli’den Yeni Roman: Balıkçı ve Oğlu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram