Nicolas Cage’in Kendini Oynayacağı Filmi 2021’de Vizyonda

Nicolas Cage’in kendini oynayacağı ve hayatının anlatılacağı The Unbearable Weight of Massive Talent adlı film, 2021’de seyirciyle buluşacak.

Yapım şirketi Lionsgate, Hollywood’un ünlü aktörü Nicolas Cage’in kendini oynayacağı The Unbearable Weight of Massive Talent adlı filmin 19 Mart 2021’de gösterime gireceğini duyurdu.

Nicolas Cage’in hayat hikayesini anlatacak olan filmde Cage’in 90’lı yıllardaki haline odaklanılacak. Ergenlik çağındaki kızı ile olan ilişkisinin anlatılacağı film, Cage’in durmadan kötü filmlerde rol almasını ve yıldızının nasıl söndüğünü gözler önüne serecek.

TİMAŞ
TİMAŞ

Filmde Cage, ekonomik durumunu düzeltebilmek için Meksikalı bir milyarder iş insanının doğum günü partisine katılacaktır. Ancak adamın aynı zamanda bir uyuşturucu baronu olduğunu ve Meksika başkan adayının kızını kaçırdığını bilmiyordur. Cage, tüm tehlikelere rağmen CIA ile işbirliği yapmak zorundadır.

Tom Gormican ve Kevin Etten’in senaryosunu yazdığı filmi Gormican yönetecek. Filmin yapımcılığını ise Kevin Turen üstlenecek.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Başak Sayan’ın Oğlu İçin Kaleme Aldığı ‘Gölgesini Arayan Çocuk’ Yayımlandı

Read Next

Komik Opera ‘Don Pasquale’ Sevgililer Günü’nde Sahnelenecek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram