“Ortadoğu’dan Haberler” Niteliği Taşıyan İnsani ve Vicdani Bir Yaşam Öyküsü

Eser Kemal’in “Elimi Bırakma” adlı romanı Bilgi Yayınevi etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Ortadoğu’nun kadim şehrinde cereyan eden olayların gölgesinde, mimar olma hayallerini yeşertmeye çalışan bir kız, “Evimize yaklaşan savaşın kapımızı çalacağından korkuyorum” diyen Ali’nin Refika’sı… Adını koymaktan çekindiği çarkına yeni dişliler eklemeye gayret gösteren Halepli üniversite öğrencisi…

Gördüğümüz ama görmezden geldiğimiz, duyduğumuz ama zihnimizde yer tutmayan ve birçoğumuz için de, “Ortadoğu’dan haberler” niteliği taşıyan insani ve vicdani bir yaşam öyküsü…(Tanıtım bülteninden)

Yazar hakkında

30 Kasım 1988’de İstanbul’un Kadıköy ilçesinin Bostancı semtinde doğdu. İlk, orta ve lise eğimini burada tamamladı. 2010 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi’ni bitirdi. O tarihten bu yana, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalarda Bütçe Planlama ve Finansal Analist olarak çalıştı. Bu süre zarfında birkaç firmanın finansal konularda danışmanlığını icra etti. Sektörel Yayın e-haber sitesinde yazıları yayımlanan Eser Kemal, 2016 yılından 2019 yılına kadar geçen sürede, e-dergi olarak yayın hayatına giren Dürbün’ün Genel Yayın Yönetmenliğini üstlendi, edebiyat alanında yazılar kaleme aldı.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Güney Pasifik’in Gerçeğine Çarpıcı Bir Bakış: “Güney Denizi Hikâyeleri”

Read Next

TÜYAP İlkbahar Fuarları Ertelendi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram