“Süper Koşucu” ile Koşmaya Hazır Mısınız? • Kitap Eki  
TUDEM
 

“Süper Koşucu” ile Koşmaya Hazır Mısınız?

 
TİMAŞ
Ayrıntı Yayınları

Güzin Öztürk’ün duygularını ve isteklerini ifade etmekte zorlananlara cesaret aşılayan hikâyesi Süper Koşucu, Mavisu Demirağ’ın resimleriyle Tudem Yayınları’nın “Tek Başıma Okuyorum!” koleksiyonunda yayımlandı.

Süper Koşucu, 7 yaş ve üzeri okurlara azmin, tutkunun ve kararlılığın bir hortum kadar etkili olabileceğini mizahın gücüyle ve kendine has ritmik üslubuyla anlatıyor.

Küçük Elif’in büyük hayalini umut yüklü bir öyküye dönüştüren yazar, her çocuğun, yeteneklerini geliştirebilmesi için büyüklerinin yönlendirmesine ve yüreklendirmesine gereksinim duyacağını hatırlatıyor.

Ayrıntı Yayınları
Günışığı Kitaplığı

Elif, gerçekten çok ama çok hızlı koşuyor. Öyle ki, babası izin vermese bile Elif kendini bu tutkusundan bir türlü alıkoyamıyor. Hatta ondan gizlice yarışmalara katılıyor ve önlenemez hızıyla kasaba sakinlerini de içine kattığı büyük hortumlar oluşturuyor. Büyüyünce olimpiyatlara katılmak arzusuyla yanıp tutuşan Elif’in hayallerinden vazgeçmeye hiç ama hiç niyeti yok. Hem de sakinliği ve üşengeçliğiyle nam salmış babası Sakin Bey’e rağmen. Ta ki bir gün…

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

“Berk” dizisinin yazarından yeni kitap: Kardeş Mardeş Deme Bana

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *