Sydney Film Festivali, Bu Yıl İkinci Kez Ertelendi

68. Sidney Film Festivali, pandemi nedeniyle bir kez daha ertelendi. Festivalin kasım ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

68. Sidney Film Festivali’nin 2021 etkinliği pandemi nedeniyle bir kez daha ertelendi. Festival tarafından yapılan açıklamada, “NSW Hükümeti tarafından geçen hafta açıklanan Sidney karantinasının 28 Ağustos’a kadar uzatılması ışığında, Sidney Film Festivali, festivalin 68’incisini 3-14 Kasım 2021’e erteledi. Karantina sona erdikten sonra tam program ve bilet satışları başlayacak” ifadeleri kullanıldı.

Beyazperde’nin haberine göre Sidney Film Festivali direktörü Nashen Moodley, “Sidney Film Festivali, sevdiğimiz filmleri şahsen kutlamak için bir araya geleceğimiz kasım ayında, güvenli bir etkinlik için sinemalara dönmeyi dört gözle bekliyor” dedi.

TİMAŞ
TİMAŞ

Genellikle Cannes Film Festivali’nden sonra, haziran ayında yapılan Sidney Film Festivali, Berlin ve Cannes film festivallerinin bu yıl bir aydan fazla gecikmesiyle tarihlerini 18-29 Ağustos 2021 olarak açıklamıştı. Sidney Film Festivali, 2020 yılında korona virüsü salgını nedeniyle iptal edilmiş ve düzenlenmemişti. Daha sonra yalnızca çevrimiçi bir etkinlik düzenlendi.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

SpaceX’in İlk Sivil Uzay Görevi Belgesel Oluyor

Read Next

Kool & the Gang’in Kurucu Üyelerinden Dennis Thomas Hayatını Kaybetti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram