Testere Serisinin 10. Filmi İçin Hazırlıklara Başlandı

Testere serisinin 10. filmi yolda: “Spiral: From The Book of Saw” vizyona girmeden, 10. Testere filmi için hazırlıklara başlandı.

Chris Rock’ın başrolünde yer aldığı “Spiral: From the Book of Saw” filmi gösterime girmeden, Testere serisinin 10. filmi için de hazırlıklara başlandı. Slasher korku türündeki 10. filmin yapımcılığını, ilk Testere filminden itibaren her filmde yürütücü yapımcı olarak görev alan James Wan üstlenecek.

Beyazperde’nin aktardığına göre, ilk Testere filmi 2004 yılında vizyona girdi. 7. Testere filmi olarak gösterimini yapan “Saw: The Final Chapter”ın son Testere filmi olması planlanıyordu. Ancak “Saw: The Final Chapter” üzerine 2017 yılında “Saw: Legacy” çekildi. Son olarak da Chris Rock ve Samuel L. Jackson’lı “Spiral: From The Book of Saw” izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. “Spiral: From The Book of Saw” filminin seriye yeni bir soluk getirmesi bekleniyor. Lionsgate’in “Saw X” için hızlıca harekete geçmesinin ardında da Spiral’a büyük umut bağlamasının olduğu düşünülüyor.

“Spiral: From The Book of Saw”, 21 Mayıs 2021’de Türkiye’de izleyicileriyle buluşacak.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Yeni Indiana Jones Filminde Phoebe Waller-Bridge de Rol Alacak

Read Next

BAFTA Ödülleri 74. Kez Sahiplerini Buldu

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *