Wonder Woman 1984’ün İlk Fragmanı Yayınladı

Uzun ve meraklı bir bekleyişin ardından Wonder Woman 1984 filminin ilk fragmanı yayınlandı. İsminden de anlaşılacağı üzere 80’li yıllara yolculuk edeceğimiz filmin başrollerinde Gal Gadot, Chris Pine ve Pedro Pascal yer alıyor.

DC Sinematik Evreni’ndeki yolculuğuna 2016 yapımı Batman v Superman: Adaletin Şafağı başlayan Wonder Woman, bundan bir sene sonra ilk solo filmiyle karşımıza çıkmıştı. Dünya çapında topladığı 821 milyon dolar gişe hasılatı ile oldukça başarılı bir performans gösteren DC spin-off’u, çok istediği devam filmini Warner Bros.’tan almayı başarmıştı.

Uzun bir prodüksiyon süreci geçiren Wonder Woman 1984’ün fragmanı nihayet yayınlandı. 80’ler gibi malzemenin bol olduğu bir dönemde geçen film, Gal Gadot’un hayat verdiği Diana’nın nam-ı diğer Wonder Woman’ın Soğuk Savaş döneminde üstlendiği misyonu gözler önüne serecek.

Chris Pine, ilk filmde canlandırdığı Steve Trevor karakterine geri dönüyor. Netflix’in Narcos dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Pedro Pascal ise girişimci Maxwell Lord karakteriyle karşımıza çıkacak. Wonder Woman 1984’ün fragmanı kesinlikle heyecan verici bir film izleyeceğimizi gösteriyor. 80’lere damga vuran alışveriş merkezleri, giyim tarzı ve müzik kültürü, Wonder Woman’ın devam filminde kendine fazlasıyla yer buluyor.

TİMAŞ
TİMAŞ

Wonder Woman 1984’ün fragmanı, Comic Con Experience São Paulo’da yönetmen Patty Jenkins ve oyuncu kadrosunun yer aldığı bir panelde gösterildi. Filmin 80’lerin estetiğini vurguladığını belirten Jenkins, dönemin ruhunu yansıtmak için ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti. Wonder Woman’ın devam filmi Wonder Woman 1984, 5 Haziran 2020 tarihinde vizyona girecek.

Wonder Woman 1984 fragmanı:

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Esra Abalı’nın ‘Gezgin Ada Yolda’ Üçlemesi Raflardaki Yerini Aldı

Read Next

Meltem Cumbul’a Onur Ödülü

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram