25 Haziran’da Çok Sayıda Yeşilçam Filmi Netflix Kataloğuna Eklenecek

Netflix, “Köyden İndim Şehire”den “Milyarder”e, “Çıplak Vatandaş”tan “Oh Olsun”a birçok Yeşilçam filmini 25 Haziran’da kataloğuna ekleyecek.

Çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, Yelilçam’ın sevilen filmlerinden “Dert Bende”, “Fatmagül’ün Suçu Ne” ve “Şoför Nebahat”i kataloğuna ekleyeceğini duyurmuştu.

FilmLoverss’ın Netflix’ten aktardığı habere göre, platformda yer alan bilgiler, 25 Haziran’da sadece “Dert Bende”, “Fatmagül’ün Suçu Ne” ve “Şoför Nebahat”ın değil, çok sayıda Yeşilçam filminin Netflix kataloğuna ekleneceğini gösterdi. 25 Haziran’da platforma eklenecek yerli yapımlar arasında “Köyden İndim Şehire”, “Çıplak Vatandaş”, “Firar”, “Tokatçı”, “Oh Olsun”, “Âşıksın”, “Milyarder”, “Gülşah”, “Şekerpare”, “Salako”, “Korkusuz Korkak”, “Malkaçoğlu: Ölüm Fedaileri”, “Yaralı Kalp” ve “Ada” yer alıyor.

Bu filmlerin platformun gelecek programda öne çıkardığı yapımlar olduğu düşünüldüğünde, 25 Haziran’da çok daha fazlası yapımın Netflix kataloğuna eklenmiş olması bekleniyor.

Bir yandan “Friends”, “How I Met Your Mother” gibi popüler yapımların haklarını alan; bir yandan “Kız Kardeşler”, “Nuh Tepesi” gibi kısa süre önce gösterime girmiş yerli yapımları film kataloğuna ekleyen Netflix, bu kez de klasik yapımları içerik seçkisine ekleyerek kullanıcılarına sunduğu seçenekleri genişletmeye devam edecek.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

49. İstanbul Müzik Festivali’nin Tüm Konserleri Açık Hava Mekânlarında Gerçekleştirilecek

Read Next

Sıcacık Bir Hikâye: Püf Çiçeğim

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *