Bir evlilik, üç kişi, üç ayrı hikâye; Aramızdaki Kadın

Aramızdaki Kadın, Greer Hendricks ve Sarah Pekkanen imzasıyla Doğan kitap tarafından yayımlandı. New York Times bestselleri olan roman, Satır aralarının dikkatle okunması gereken soluksuz bir polisiye.

Varlıklı ve yakışıklı kocasından yeni ayrılan Vanessa, onun Emma adında yeni sevgilisiyle evleneceğini duyunca kıskançlık krizine girer. İçki sorunu vardır ve gündelik hayatını bile zorlukla sürdürmektedir. Bu evliliği engellemeye karar verir. Emma’nın peşine düşer. Ona eski kocası Richard’la neden evlenmemesi gerektiğini söyleyecektir…

TİMAŞ
TİMAŞ

“Kayıp Kız’dan beri en iyi gerilim romanı.” In Touch Weekly

Vanessa göründüğü gibi çaresiz biri midir? Mükemmel eş Richard gerçekten de öyle midir? Genç ve güzel Emma’nın bambaşka bir hikâyesi olabilir mi? Bu aşk üçgeninde tahminlerinize güvenmeyin ve satır aralarını dikkatle okuyun…

Greer Hendricks ve Sarah Pekkanen Kimdir?

Greer Hendricks yirmi yıla yakın süre Simon & Schuster’da editörlük yaptı. Columbia Üniversitesi’nde gazetecilik yüksek lisans derecesini aldı. Yazıları New York Times ile Publisher’s Weekly’de yayımlandı. Manhattan’da eşi ve iki çocuğuyla yaşıyor. Aramızdaki Kadın onun ilk romanı.

Sarah Pekkanen’in önceden yedi romanı yayımlanmış ve USA Today çoksatanları arasına girmiştir. Eskiden gazetecilik yapan yazarın haber ve makaleleri The Washington Post, USA Today ve başka birçok mecrada basılmıştır. Üç oğlu olan Pekkanen Washington D.C.’de yaşıyor.

  • Aramızdaki Kadın
  • Yazar: Greer Hendricks, Sarah Pekkanen
  • Çeviri: Mehmet Gürsel
  • Türü: Polisiye Gerilim
  • Baskı Yılı: Mayıs 2018
  • Sayfa Sayısı: 448 Sayfa
  • Yayınevi: Doğan Kitap

 

Okuma önerisi!

Ayak İzlerinde Adımlar – Julio Cortázar

Rasih Korkmaz’ın incelemesi; “Julio Cortázar’ın ince işçiliği; Ayak İzlerinde Adımlar
yazının tamamını okumak için TIKLAYINIZ

Ayak İzlerinde AdımlarCortázar’ın külliyatının sadece bir kısmı… Her bir kelimesini hayranlıkla okuyacağınız bu öyküler sizi Julio Cortázar’la tanıştırmakla kalmayıp bir efsaneye tanıklık etmenizi sağlayacak.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Can Yayınları’ndan iki Julio Cortázar Kitabı

Read Next

Dilek Neşe Açıker’in son romanı; Şarkısı Güzel

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram