Atiye’nin 2. Sezonu İçin Tarih Verildi

Popüler dizi ve film platformu Netflix, 2020’de yayınlanacak içeriklerinden oluşan bir seçkiyi basın mensupları ile buluşturdu. Atiye dizisinin 2. sezon tarihi de belli oldu.

Netflix, 2020’de yayınlanacak içeriklerinden oluşan bir seçkiyi paylaştı. Türkiye dahil 190 ülkede yayına girecek yeni Türk orijinal yapımlarından ilk detaylar da paylaşıldı. Atiye’nin 3.sezon onayı olmak üzere önümüzdeki dönemde yayınlanması planlanan yeni projelerinin müjdesini verdi.

Netflix ilk sezonda gösterdiği başarının ardından, ikinci sezonu 2020 yılı Eylül ayında yayına girecek olan Atiye’nin üçüncü ve final sezonu için onay aldığını duyurdu. 3. sezon çekimlerinin önümüzdeki aylarda başlaması planlanıyor.

TİMAŞ
TİMAŞ

ATİYE

Atiye dizisinin konusu: Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder.

Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

ATİYE OYUNCU KADROSU

Beren Saat – Metin Akdülger – Başak Köklükaya – Melisa Şenolsun – Mehmet Günsür – Hazal Türesan – Cezmi Baskın – Civan Canova – Meral Çetinkaya

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Afşin Kum’un Ödüllü Romanı Netflix Dizisi Oluyor!

Read Next

Netflix’ten Türkiye İçin 6 Yeni Proje

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram