Bilgi Yayınevi’nden 3 Yeni Çocuk Kitabı

‘Eğer Bir Fareciği Okula Götürürsen’, ‘Eğer Bir Geyiğe Top Kek Verirsen’ ve ‘Eğer Bir Köpekciğe Çörek Verirsen’ adlı çocuk kitapları Bilgi Yayınevi etiketiyle yayımlandı.

EĞER BİR FARECİĞİ OKULA GÖTÜRÜRSEN

Eğer bir fareciği okula götürürsen senden beslenme çantanı isteyecek. Beslenme çantanı verdiğinde içine bir de sandviç koymanı isteyecek. Ardından not defteriyle kalemlere ihtiyacı olacak. Muhtemelen sırt çantanı da paylaşmak isteyecek…

TİMAŞ
TİMAŞ

New York Times’ın bir numaralı en çok satanlar kitabı Eğer Bir Fareciğe Kurabiye Verirsen’in ünlü faresi okulun ilk günü için tekrar karşınızda! Yalnızca Laura Numeroff’la Felicia Bond okulun ilk gününü böylesine eğlenceli kılabilirdi!

EĞER BİR GEYİKÇİĞE TOP KEK VERİRSEN

Eğer kocaman, aç bir geyik ziyarete gelirse, kendini evinde hissettirmek için ona bir top kek verebilirsiniz. Eğer ona bir top kek verirseniz, yanında reçel de isteyecek. Evdeki tüm top kekleri mideye indirince biraz daha top kek almak için markete gitmek isteyecek.

Dünyanın en çok sevilen çocuk kitabı serilerinden Eğer…; serisinin bu yeni kitabında çocuklar, ev sahibinin davetsiz misafir olarak gelen bir geyiği ağırlama serüveniyle çok eğlenecekler.

EĞER BİR KÖPEKÇİĞE ÇÖREK VERİRSEN

Eğer bir köpekçiğe çörek verirsen yanında elma suyu da isteyecek.

Elma suyunu verdiğinde, hepsini bir dikişte bitirecek.

Sen daha ağzını açamadan, köpekçik arka bahçede maceralara atılacak!

İlk olarak Eğer Bir Domuzcuğa Parti Verirsen’de karşımıza çıkan eğlenceli köpekçik artık kendi kitabının yıldızı! Pek keyifli Eğer… serisi geleneğiyle kaleme alınan Eğer Bir Köpekçiğe Çörek Verirsen, sevilen Laura Numeroff’la Felicia Bond ekibinden başarılı yeni bir kitap.

 

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Özgürlük Nedir ya da Ne Değildir?

Read Next

“Damızlık Kızın Öyküsü” Çizgi Roman Oldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram