CRAVEN MALİKÂNESİ

Darcy Coates’in kaleme aldığı ve korku kategorisinde yer alan Craven Malikânesi isimli roman Leyla Esen’in çevirisiyle Çınar Yayınları tarafından yayımlandı.

Goodreads Okurlarına Göre 2018’in En İyi Korku Kitaplarından Biri

Daniel, düzenli bir iş bulmak için çalmadık kapı bırakmamıştır. Tüm çabaları sonuçsuz kalmışken bir gün eline bir zarf ulaşır. Bran adlı gizemli birinden gelen mektupla Craven Malikânesi’nde bahçıvan olarak çalışması isteniyordur. Daniel şansını denemeye karar verir ve 1800’lerin başında ölen küçük bir kızın mezarının bakımıyla işe koyulur.

TİMAŞ
TİMAŞ

Zamanla Daniel bu evin normal bir yer olmadığını düşünmeye ve giderek artan bir gizeme sahne olduğunu anlamaya başlar. Onu işe alan Bran’ın gerçek kimliği hâlâ belirsizdir ve Craven Malikânesi günden güne daha korkutucu bir yer haline gelmektedir. Küçük kızın mezarındaki sır, geceleri ortaya çıkan sesler ve ev sahibinin şüpheli tavırlarıyla birleştiğinde, Daniel kendisini uğursuz bir labirentin, lanetli bir aile efsanesinin içinde bulacaktır.

Cadı avları, bir kasaba dolusu insanı öldüren veba, savaş lordları ve şekil-değiştirenler… Daniel, Craven Malikânesi’nin korkunç sırrını çözüp karanlıkta saklanan gölgelerle yüzleşmek zorundadır.

  • Craven Malikânesi
  • Yazar: Leyla Esen
  • Türü: Roman
  • Baskı Yılı: Ekim 2019
  • Sayfa Sayısı: 312 Sayfa
  • Yayınevi: Çınar Yayınları

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

38. ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI’NA SAYILI GÜNLER

Read Next

UYKUSUZLAR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram