David Lynch ve Netflix, Wisteria Dizisi İçin Bir Araya Geliyor • Kitap Eki  
TUDEM
 

David Lynch ve Netflix, Wisteria Dizisi İçin Bir Araya Geliyor

US film director, visual artist and musician, David Lynch arrives at photocall during the Rizoma Festival on October 15, 2013 in Madrid. Rizoma event is an international festival that combines film, art, and music to create events that engage with the community in new formats. AFP PHOTO/ GERARD JULIEN

 
TİMAŞ
Say Yayıncılık

David Lynch, Netflix çatısı altında hazırlayacağı “Wisteria” dizisi için kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Dizinin prodüksiyonuna mayıs ayında başlanması planlanıyor.

YouTube sayfasında “What’s David Up To?” (David Neler Yapıyor?) videoları ve hava durumu raporları paylaşarak son birkaç aydır pandemide eğlenceli bir demirbaş olan yönetmen David Lynch’in, taslak ismi “Wisteria” olan yeni bir Netflix projesi üzerinde çalıştığı bildirildi.

Filmloverss’ın Production Weekly sitesinden aktardığına göre, yeni dizi Lynch tarafından yazılıp yönetiliyor ve yapımcılığını da Lynch’in sık sık birlikte çalıştığı Sabrina S. Sutherland üstlenmeye hazırlanıyor.

Ayrıntı Yayınları
Günışığı Kitaplığı

Geçen aylarda The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda bu söylentiler yönetmene sorulmuş, ancak Lynch bu konuda net bir açıklama yapmaktan kaçınmıştı.

Hollywood’daki prodüksiyonları takip eden Production Weekly tarafından paylaşılan bilgilere göre, projenin başlangıç tarihi 2021 Mayıs.

David Lynch imzası taşıyacak “Wisteria”nın konusu ve oyuncu kadrosu hakkında şu an için herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Lynch, 2020 içinde Netflix’te “What Did Jack Do?” isimli yeni bir kısa film yayımlamıştı.

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

22. Bilimkurgu Öykü Yarışması’nın Birincisi, ‘Deri’ Adlı Öyküsüyle Şehriban Genç

Read Next

Contemporary Istanbul’un 15. Edisyonu İçin Biletler Satışa Sunuldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *