Karadeniz Kitap Fuarı 6’ncı Yılında

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğinde düzenlenen Karadeniz 6. Kitap Fuarı – Samsun, 15-23 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

9 gün sürecek fuara 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılım sağlayacak. Panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür faaliyeti düzenlenecek.

Pek çok yazar, şair ve bilim insanının okuyucuyla buluşacağı fuara katılacak olan başlıca isimler: Ahmet Ümit, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Latife Tekin, Cemil Kavukçu, Enver Aysever, Oya Baydar, Ayşe Tolga, Altay Öktem, Yavuz Dizdar, Akın Birdal, Füsun Çetinel, Ahmet Şimşirgil, Sara Şahinkanat, Özel Oytun Türkoğlu, Murat Tavlı, Sinem Sal, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Hale Caneroğlu, Aret Vartanyan, Çiğdem Sezer, Kutlukhan Perker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Mete Yarar, İlkin Başar Özal, Hikmet Anıl Öztekin.

TİMAŞ
TİMAŞ

Şair Şükrü Erbaş, Kırmızı Kedi Yayınevi’nden çıkan yeni deneme kitabı “Çırpınıp İçinde Döndüğüm Dünya” hakkında konuşmak üzere fuarda olacak. Söyleşi, 15 Şubat Cumartesi günü saat 15.15’te Karadeniz Salonu’nda başlayacak.

Yazar Latife Tekin de “Yoksulluk, Kadın ve Edebiyat” başlıklı söyleşiyle, 22 Şubat Cumartesi günü Karadeniz Salonu’nda olacak. Etkinlik saat 17.30’da başlayacak.

Girişin ücretsiz olduğu Karadeniz 6. Kitap Fuarı – Samsun, her gün 10.00-19.30, kapanış günü olan 23 Şubat’ta ise 10.00-19.00 saatlerinde ziyaret edilebilir.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Yeni e’den Enver Gökçe Sürprizi

Read Next

Oyuncu Adile Naşit Kitabı Raflarda Yerini Alıyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram