Kirpiğin Düşmesin Yere: “Kadınlardan Kadınlara Mor Öyküler”

Sevda Karadağ Çırak’ın yayına hazırladığı “Kirpiğin Düşmesin Yere – Mor Öyküler” adlı kitap NotaBene Yayınları etiketiyle okura sunuldu.

20 kadın yazarın öyküleriyle katkı sunduğu kitaptan elde edilecek gelirin tümü Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na aktarılacak.

Kitap yayınevince şu sözlerle tanıtılıyor :

TİMAŞ
TİMAŞ

“Zorba Kitabevi olarak uzun süredir tasarladığımız bu projeyi hayata geçirmek bizim için büyük gurur. Karıncanın hikâyesi gibi bizimki de, yangını söndürmeye yetmez elbette taşıdığımız su ama tarafımız belli olur en azından. Daha fazla kadının canının yanmasına tahammülümüz kalmadı ve her zaman her yerde söylemeye devam edeceğiz: İstanbul Sözleşmesi Yaşatır! Kitabın oluşum sürecinde ikiletmeden ve memnuniyetle bizimle öykülerini paylaşan değerli yazarlarımız Arzu Armağan Akkanatlı, Arzu Eylem, Arzu Uçar, Ayça Erkol, Banu Özyürek, Berna Durmaz, Çilem Dilber, Esmahan Devran İnci, Fatma Nuran Avcı, Jale Sancak, Kader Menteş Bolat, Mevsim Yenice, Müge İplikçi, Neslihan Yiğitler, Nurhan Suerdem, Nilüfer Altunkaya, Onur Bütün, Semrin Şahin, Serap Üstün ve Sibel Öz’e çok ama çok teşekkür ederiz.”

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

16. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali’nde 38 Film Gösterilecek

Read Next

Fırat Güllü’den ”Adı Olmayan Adam”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram