KİTAP EKİ DERGİSİ ABONE OLMAYA ÇAĞIRIYOR!

Kitap Eki’ne abone olarak bu kolektif üretim sürecinin bir parçası olabilirsiniz.

“Abonelik Yaşatır” diyerek bir çağrı yayınlamaya karar verdik. Kalıcı ve sürekli bir yayın olabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Kitapları inceliyor, öyküler yayınlıyoruz… Gerçekleştirdiğimiz röportajlarla yazarları okurlarla buluşturuyoruz. Hem yayınevlerinin sesi olmaya çalışıyor hem de kitapseverlere önerilerde bulunuyoruz.

Tüm insanlık için oldukça zorlu bir yılı geride bıraktık. Kitap Eki dergisinin ilk sayısını tüm coşkumuzla 2020 yılının Ocak ayında yayınladık. Ne yazık ki Mart ayının gelmesiyle beraber pandemi başladı ve ardı ardına sokağa çıkma yasakları uygulandı. Sırf bu nedenle 4. ve 5. sayımızı PDF olarak yayınlamak durumunda kaldık. Kitap Eki dergisi için pandemi koşullarında doğdu desek yanlış olmayacaktır. Kolektif bir çabanın ürünü olan dergimiz bu zorlu süreçte çıkmaya devam etti. Okurlarımıza daha rahat ulaşabilmek adına profesyonel dağıtım ağına girdik ve büyük kitap mağazalarında da yerimizi aldık.

Bitmeyen bir gelenek

Dergi aboneliğinin köklü bir gelenek olduğunu biliyoruz. Ve bu geleneği biz de devam ettirmek istiyoruz. Abonelik bizim gözümüzde bir aidiyet anlamını taşıyor. Dergimize abone olan okurlarımızla birlikte dergimizi yaşatmaya çalışıyoruz. Bizim gibi arkasında güçlü bir sermaye olmayan yayınlar özellikle aboneleriyle ayakta kalabiliyor.

Çağrımız bir yardım çağrısı değil, dergimizi birlikte çıkaralım çağrısıdır. Kitap Eki’ne abone olarak bu kolektif üretim sürecinin bir parçası olabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz abonelik her şeyden önce bize yalnız olmadığımızı hissettirecek… Dergimizin abone sayısını arttırarak kalıcı ve sürekli bir yayın hayatına devam etmeyi hedefliyoruz.

Abone olun Kitap Eki’ni yaşatalım…

Dergimize abone olmak için www.kitapkolektifi.com‘u ziyaret etmelisiniz… 6 ve 12 aylık abonelik seçeneklerimiz mevcuttur. Aboneliğinizi dilediğiniz sayıdan itibaren başlatabilirisiniz.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

KİTAP EKİ DERGİSİNİN ŞUBAT SAYISI ÇIKTI!

Read Next

İnsanlığın Sessiz Ortaklığı Kesi Yerlerimiz

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *