Kitap Eki Dergisi Çıkıyor! Nasıl Abone Olabilirim?

Kitap Eki dergisi okurlarına 15 Ocak’ta merhaba diyecek!

Zor bir dönemde güçlü bir adım atıyoruz. Dergi dağıtımlarının oldukça meşakkatli olduğu bir dönemde kendimize göre yöntemler geliştirmeye çalışıyoruz. Özellikle dergimizin çıkışıyla birlikte dağıtım noktalarımızı birer birer ilan edeceğiz. Ancak dergimizi internet üzerinden rahatlıkla temin edebileceksiniz.

Dergimizin tanıtımını sosyal medya üzerinden yaygın bir şekilde yapmaya çalışacağız. Gönüllülük üzerine kurulu olan bu çalışmamızın kalabalık bir toplama ulaştırılmasında bizimle dayanışacağınızdan da eminiz. Bunun için şimdiden teşekkür ederiz.

Ayrıca dergimiz elinize ulaştığında iç sayfalarda bir abonelik formu göreceksiniz. Bu abonelik formunu doldurup banka dekontuyla birlikte bize gönderdiğinizde, derginizin her ay size ulaşmasını sağlayacağız. Bize bu konuda sunacağınız destek son derece önemli olacak.

Havale-EFT

Havale-EFT yöntemiyle abone olmak isteyenler info@kitapeki.com adresine mail atarak banka hesap bilgilerini temin edebilirler. Yapmanız gereken şey çok basit… Sırasıyla açıklayalım.

  1. Banka hesap bilgilerimizi alacaksınız.
  2. 6 ya da 12 aylık abonelik bedelini hesaba yatıracaksınız.
  3. Ardından banka dekontunu yine bize göndereceksiniz.
  4. Derginizin size her ay ulaşabilmesi için ad-soyad ve kargo bilgilerinizi bize eksiksiz iletmeniz gerekmektedir.
  5. Dekont ve kargo bilgilerinizi info@kitapeki.com ya da 0 555 898 22 15 numaralı telefona WhatsApp yoluyla iletebilirsiniz.

Abonelik Ücreti ne kadar?

6 aylık abonelik için 90 TL

12 aylık abonelik için 180 TL

Derginizin size ulaşması için ekstra bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz!

İnternetten Abonelik

Kitap Eki dergisine internet üzerinden de abone olabileceksiniz. Kitap Kolektifi üzerinden kredi kartınızla abone olabilmeniz için hazırlıklarımızı tamamladık.

Kitap Kolektifi’ni ziyaret ederek abone olmak çok kolay. Bu abonelik yöntemiyle her ay uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Kredi kartıyla gerçekleştireceğiniz aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırma hakkına sahipsiniz. Ayrıca her ay kredi kartınızdan abonelik ücreti otomatik olarak çekilmektedir. Bu sistemin alt yapısı iyzico tarafından sağlanmaktadır. Son derece güvenli olan bu yöntemi kullanarak abone olabilirsiniz.

Satış Noktaları

Sosyal medyadan bizi takip etmeye devam edin, dergimize ulaşabileceğiniz tüm satış noktalarını açıklayacağız. Örneğin bir kitapçısınız ve Kitap Eki dergisinin okurlarla buluşmasını istiyorsunuz. İşte bu bizim için o kadar önemli ki… Siz isteyin biz size dergimizi ulaştıralım.

Ücretsiz Kargo

İnternet üzerinden dergimizi temin etmek istediğinizde ise herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz. İster abone olun ister sayıları tek tek alın kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Kitap Eki dergi çalışmasının bitmeyen bir maceraya dönüşmesini istiyoruz. Biz kararlıyız… Zorlu yollardan geldik daha da zorlusuna hazırız. 

Bu yolu birlikte yürümeye var mısınız?

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Junot Díaz’ın Yazdığı ‘Adalı’ Yayımlandı

Read Next

Güneyli Bayan Cesur Bir Kadının Öyküsü

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram