Kitap Eki’nden Üniversitelilere Çağrı Var

KAMPÜS çalışmamızın ilk adımlarını sizlerle beraber atmak istiyoruz. Belli mi olur? Belki birlikte çok güzel projelere imza atarız…

Kitap Eki yayın hayatına başladığından bu yana kitap incelemesi yazmak isteyen herkese bir yol açmaya çalıştı. Sitemizi çok sayıda kitapseverin takip etmesinin yanı sıra kendi yazdığı incelemeleri yayınlamamız için bize gönderen çok sayıda kitap okuru da oldu. Kitap Eki olarak elimizden geldiğince bize gelen yazıları yayınlamaya çalıştık. Bundan sonra da yayınlamaya devam edeceğiz.

Bu çağrımız hangi bölümde okuyor olursa olsun üniversite öğrencilerinedir. Nitelikli kitapların üniversite kampüslerinde ve amfilerinde elden ele dolaşması en büyük arzularımızdan bir tanesi… Kendi yoğunluğunuza göre bir kitap okuma planınızın olduğuna eminiz. Peki okuduğunuz kitaplar hakkında incelemeler yazarak Kitap Eki’nde yayınlatmayı ister misiniz?

Hayatınızda ilk kez bir kitap incelemesi yazacak olabilirsiniz. Ama bir yerden başlamak gerekmez mi?

Ben yazabilirim ama pek güzel olmayabilir!” diye de düşünüyor olabilirsiniz. İşte tam bu noktada Kitap Eki editörleri devrede olacak ve yazınızın yayına alınabilmesi için gerekli müdehaleleri yapacaklar. Yazınız size düzeltilmek üzere defalarca gönderilebilir. Ama bu hevesinizi kesinlikle kırmamalı. Düzeltmeye ve yazmaya devam etmelisiniz. Sonuç olarak yazdığınız incelemeler binlerce kitapsever tarafından okunacak.

İnceleme yazılarının yanı sıra yazarlarla söyleşiler yapmanızın da önü açık. Okuduğunuz bir kitapla ilgili olarak yazarıyla söyleşi yapmak isterseniz yine Kitap Eki devrede olacak ve size bir yol açmaya çalışacak.

Üniversiteli yazarlarımızın ortaya koyduğu tüm çalışmalar “KAMPÜS” kategorimizde yayına alınacak. Yazı yazmakta ustalaştığınızda ise yayın planımız çerçevesinde yazı yazmanızın da bizce hiçbir mahsuru yok.

Kaleme aldığınız inceleme yazılarınızı info@kitapeki.com adresimize mail yolu ile göndermeniz yeterli olacak. Yazınız elimize ulaştığında hemen bir editörümüze yönlendirilecek ve yolculuğumuz başlamış olacak. İnceleme yazınızı bize iletirken sizden 1 fotoğrafınızı göndermenizi, hangi üniversitede ve bölümde okuduğunuzu belirtmenizi istiyoruz. Yazılarınız yayınladığında hemen altında fotoğrafınız ve üniversiteniz yer almış olacak.

KAMPÜS çalışmamızın ilk adımlarını sizlerle beraber atmak istiyoruz. Belli mi olur? Belki birlikte çok güzel projelere imza atarız…

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Ernest Hemingway’den 7 adımda yazma tavsiyeleri

Read Next

Müslüm Kabadayı’nın “Közlü Yürekler” Adlı Kitabında Coğrafya-Öykü İlişkisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram