Oscar Ödül Töreni Los Angeles’taki Tren İstasyonunda Düzenlenecek

ABD’de 26 Nisan’da gerçekleştirilmesi planlanan 93’üncü Oscar ödül töreninin koronavirüs önlemleri gerekçesiyle Los Angeles’taki Union Tren İstasyonu’nda düzenleneceği açıklandı.

ABD’de sinema dünyasının en prestijli ödülleri olan Oscar ödüllerinin düzenleneceği mekân belli oldu.

DHA‘dan aktarılan haberlere göre, törenin, koronavirüs (Covid-19) nedeniyle alınan önlemler nedeniyle Kaliforniya eyaletindeki Los Angeles kentinde bulunan Union Tren İstasyonu’nda düzenleneceği açıklandı.

ABD medyası, akademinin koronavirüsle mücadele etmek ve salgının etkileriyle başa çıkmak için yeni yöntemler geliştirdiğini duyurdu.

Pandemide sosyal mesafe kurallarını koruma amacıyla kararlaştırılan bu düzenleme ile birlikte aynı zamanda misafirlerin ve sunucuların bilet çekilişi yapmayacağı da belirtildi. Bununla beraber bu yılki yapılan 2 aylık ertelemenin, Oscar tarihindeki dördüncü erteleme olduğu ifade edildi.

Geleneksel geziler ve partiler iptal

Pandemi nedeniyle,törende geleneksel hale gelen parti ve gezilerin tamamen iptal edildiği açıklandı.

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi Başkanı David Rubin diğer törenlere benzemeyen bir Oscar şöleni hazırlanması için yapımcı Jesse Collins, Stacey Sher ve Steven Soderbergh’i bir araya getireceğini söyleyerek başka hiç yüz yüze etkinlik yapılmayacağını ifade etti.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

DENİZ ERBULAK’TAN GENÇLER İÇİN BİR POLİSİYE

Read Next

Serra Yılmaz, ‘Hayatlarıyla Dünyayı Değiştiren’ 48 Kadınla Vanity Fair Kapağında

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *