Seda Diker’in Tanrıça Kadınlar Kitabı Raflarda

Seda Diker, yeni kitabında kadınların zayıf yanlarından kurtulup rahim güçlerini elde ederek yepyeni bir hayata başlaması için uygulamaları gereken yöntemleri anlatıyor. İnkılâp Kitabevi etiketiyle yayımlanan Tanrıça Kadınlar tüm kitapçılarda okurlarını bekliyor.

Yeryüzündeki bütün kadınların doğuştan içinde var olan rahim gücünü ortaya çıkarmak için hazırlanan kitap bu enerjiyi kullanabilmenin sırrını veriyor. Yaşayan Meditasyon yöntemiyle sürekli bir çalışma ve gelişme halinde okurun yaşam tarzını ufak dokunuşlarla değiştirerek daha olumlu, güçlü, kendine yeten bir kadın haline gelmesini hedefliyor. Yalnızlık korkusunun, umutsuzluğun, hayal kırıklıklarının bir kenara atıldığı kitapta yöntemi uygulayıp Tanrıça Kadın’a dönüşen ve iş ile ilişki dahil her açıdan hayatı değişen kadınların gerçek hikâyelerine de yer veriliyor.

Seda Diker yeniden başlamak isteyen ama nasıl yapacağını bilemeyen kısır bir döngüde sıkışıp kalmış kadınlar için temiz bir sayfa açarken okura keyifli bir okuma da sunuyor.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

İşleyen Kurmaca Bahar Dönemi Başlıyor

Read Next

94’üncü Oscar Ödülleri’nin Adayları Belli Oldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram