Teoman, yeni kitabı Fasa Fiso’yu ilk kez İzmir Kitap Fuarı’nda imzalıyor!

Şarkılarıyla rock müziğe damgasını vuran Teoman’ın, çocukluğundan rock yıldızlığına uzanan yolculuğunu kaleme aldığı yeni kitabı Fasa Fiso, hep kitap logosuyla raflarda yerini aldı.

Teoman, anılarına şarkı sözlerinin ve röportajlardan alıntıların da eşlik ettiği Fasa Fiso’yu ilk kez, TÜYAP 23. İzmir Kitap Fuarı kapsamında 15 Nisan Pazar günü 16.00-18.00 saatleri arasında 4. Salon’da hayranları için imzalayacak.

TİMAŞ
TİMAŞ

Bugüne dek hikâyelerini hep şarkılarıyla anlatan rock yıldızı Teoman, şimdiyse yaşamından küçük izleri, küçük anı parçalarını Fasa Fiso adlı kitabında bir araya getiriyor. Eğlenceli yanlarını da ortaya koyarak hayatını ve hayatımızı özetleyen Teoman, kulağımıza eğilip “O peşinden koştuklarımız var ya, o yaşadıklarımız, onlar hep” diyor o içimize işleyen sesiyle, “hep Fasa Fiso.”

Teoman, merakla beklenen ve hep kitap logosuyla raflarda yerini alan Fasa Fiso için düzenlenen ilk imza gününde, İzmirli hayranlarıyla buluşacak. Teoman’ın imza günü, TÜYAP 23. İzmir Kitap Fuarı kapsamında 15 Nisan 2018 Pazar günü 16.00-18.00 saatleri arasında 4. Salon’da gerçekleşecek.

  • Fasa Fiso
  • Yazar: Teoman
  • Türü: Anı
  • Baskı Yılı: Nisan 2018
  • Sayfa Sayısı: 252 Sayfa
  • Yayınevi: Hep Kitap

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Kültür Sanat Gazetecileri Platformu kuruldu

Read Next

Türklerin İslamiyet’e geçiş dönemi eserlerinde kadın imgesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram