Trio Patara, Bu Akşam İş Sanat’a Konuk Oluyor

İş Sanat, klasik müzik konserleri kapsamında Trio Patara’yı konuk ediyor. Konser bu akşam (8 Ocak) saat 20.30’da İş Sanat’ın sosyal medya hesaplarında ve internet sitesinde ücretsiz olarak izlenebilecek.

İş Sanat, klasik müzik konserleri kapsamında Lelya Bayramoğulları (flüt), Aslıhan Güngör (arp) ve Nurdan Küçükekmekçi’nin (soprano) 2020 yılında kurduğu Trio Patara’yı konuk ediyor.

Trio Patara’nın Gabriel Fauré’den Âşık Veysel’e uzanan bir repertuvarla gerçekleştireceği konser 8 Ocak saat 20.30’da İş Sanat’ın sosyal medya hesaplarında ve internet sitesinde ücretsiz olarak izlenebilecek.

İş Sanat’ın ocak ayındaki diğer etkinlikleri çevrim içi izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

Şiir ve hikâye severlerin yıllardır takip ettiği dinleti serisinde 18 Ocak’ta Gülten Akın’ın şiirleri yer alacak. İş Sanat ve Milli Reasürans iş birliğinde düzenlenen ve şef Hakan Şensoy yönetimindeki Milli Reasürans Oda Orkestrası’nın konseri 21 Ocak’ta sahnede olacak. Konserin solistliğini çellist Çağ Erçağ yapacak. Uğur Önür, İsmail Çakır ve Umut Sülünoğlu “Bu Muhabbet Bitmez” projesiyle yöresel ezgileri 16 Ocak’ta İş Sanat sahnesine taşıyacak. “Bilal Karaman Quartet ve Ülkü Aybala Sunat” caz konseri 30 Ocak’ta gerçekleşecek. Dünya edebiyatından klasikleri oyuncuların sesinden dinlediğimiz Okuma Tiyatrosu’nda; 6 Ocak’ta “Peer Gynt”, 13 Ocak’ta “Antonius ve Kleopatra” yer alacak. Çocukların merakla beklediği dünyaca ünlü klasik masallar 3 Ocak’ta “Rapunzel”, 10 Ocak’ta 80 Günde Devr-i Alem, 17 Ocak’ta Uyuyan Güzel ve 24 Ocak’ta Fındıkkıran ile devam edecek. Yazarının Sesinden serisine 4 Ocak’ta Haydar Ergülen “İdilikler”, 11 Ocak’ta İnci Aral “Yeşil” ve 25 Ocak’ta Ethem Baran “Döngel Dünya” eserleriyle konuk olacak. Tüm konser ve dinletiler saat 20.30, çocuk etkinlikleri ise saat 15.00’ten itibaren yayımlanacak.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Citizen Kane Sonrası Orson Welles Filmlerinin Panoraması

Read Next

230’dan Fazla Film Eleştirmeni Değerlendirdi: 2020’nin En İyi 50 Filmi

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *