Yalvaç Ural’la Ana Baba Okulu

Kartal Belediyesi Masal Müzesi ücretsiz yaptığı etkinliklerine devam ediyor…

Çocuk Edebiyatı’nın usta ismi Yalvaç Ural, 24 Şubat 2019 tarihinde müzede, çocuklar ve ebeveynleri ile buluşuyor.

Kartal Belediyesi Masal Müzesi’nde ebeveynler ile çocukların birlikte katılacağı ‘’Yalvaç Ural’la Ana Baba Okulu’’nda, çocukları ile aynı kuşağa sahip olmayan anne ve babalar, yeni kuşağın çocuklarına ayak uydurabilmek için farkındalıklarını geliştiriyor.

Usta yazar, çocukların sanal dünyanın sarmalından çıkıp anne ve babaları ile birlikte yapabilecekleri müzik, resim, edebiyat, satranç, tiyatro, koleksiyon, müze gezileri gibi hobiler geliştirebilmeleri için etkinliğe gelenlere bir ışık yakıyor.

‘’Yalvaç Ural’la Ana Baba Okulu’’ etkinliğinde, ‘günümüz popüler kültürünün ortaya çıkarttığı şiddet, korku, öfke ve gerilim gibi istenmeyen duyguların etkisinden çocuklarımızı nasıl koruruz?’ sorusu cevap buluyor.

Kartal Belediyesi Masal Müzesi’nde gerçekleştirilecek olan etkinliğin sonunda ise Kartal Belediyesi tarafından çocuklara Yalvaç Ural’ın kitapları dağıtılacak ve usta yazar da kitaplarını imzalayacak.

Ücretsiz olarak iki seansta (12.00 – 13.00, 13.30- 14.30)  gerçekleştirilecek olan ‘’Yalvaç Ural’la Ana Baba Okulu’’na katılım kontenjanla sınırlı; bunun için ise 0 (216) 280 6222 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Adres: Çarşı Mah. Enis Akaygen Sok. N:9 Yakacık-Kartal/İstanbul

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Çocuklar için harikalarla dolu üç kitap

Read Next

Zamanda edebî bir seyahat

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *