Yekta Kopan’ın Orman Lokantası masalını Gökçe Bahadır anlatacak

Orman Lokantası, hep aynı masalları anlatmaktan sıkılan ve masalları kötü kalpli kahramanlardan arındırarak yeniden yazmaya karar veren kahramanımızın anlattığı bir Hansel ve Gretel uyarlaması.

İş Sanat, geleceğin sanatseverleri olarak gördüğü çocuklar için yepyeni bir müzikli masal dinletisi sahneliyor. Evvel Zaman Dışından Masallar serisinin ilk dinletisi Orman Lokantası, 18 Mart 2018, Pazar günü saat 15.00’da prömiyerini yapacak. Yekta Kopan’ın Hansel ve Gretel masalından yola çıkarak kaleme aldığı Serdar Biliş’in yönettiği dinletinin müziklerini Çiğdem Erken, kostümlerini Tomris Kuzu, koreografisini Tuğçe Tuna, sahne ve dekor tasarımını ise Cem Yılmazer yaptı.

TİMAŞ
TİMAŞ

Orman Lokantası, hep aynı masalları anlatmaktan sıkılan ve masalları kötü kalpli kahramanlardan arındırarak yeniden yazmaya karar veren kahramanımızın anlattığı bir Hansel ve Gretel uyarlaması. Anlatıcılığını sevilen oyuncu Gökçe Bahadır’ın üstleneceği, müzik ve danslarla renklenen bu masalsı macerayı kaçırmamak için 18 Mart 2018, Pazar günü saat 15.00’ı takvimlerinize not almayı unutmayın.

  • Bilet Fiyatları: Tüm Kademeler: 20 TL İndirimli: 15 TL
  • Satış noktaları: İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Hayli Kişisel Bir Hikâye; Gen

Read Next

Sel Yayıncılık 4 kitapla 8 Mart’ı kutluyor!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram