Yunanistan gezisi için yol arkadaşı; Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan

Yunanistan gezisi için “Daha az turistik, daha fazla yerel deneyim” arayanlara keyifli bir yol arkadaşı; Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan

Seyahati bir sanat olarak gören Nazlı Gürkaş’ın kaleme aldığı Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan, “Daha az turistik, daha fazla yerel deneyim” diyenlerin yol arkadaşı olacak.

Hep kitap’ın yayımladığı ilk seyahat kitabı olma özelliği de taşıyan Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan, cep yakmayan bol mavili-yeşilli bir rota çizmek ve Yunanistan’ın en güzel yemeklerini yemek isteyenler için raflarda!

Ne olursa olsun bir tatili hak ettiniz

Belki zor bir seneydi. Belki çok çalıştınız, çok stresli günler geçirdiniz. Belki çok bunaldınız, gündelik işler bile uykularınızı kaçırmaya başladı. Ne olursa olsun bir tatili hak ettiniz. Yaz geliyor; dinlenmek, hafiflemek lazım. Belki de bunu insanların en rahat olduğu, güzel kokuların sızdığı masalardan şen kahkahaların yükseldiği bir ülkede yapmalısınız bu sene: Begonvil kokulu masmavi ülke Yunanistan’da!

Bunun için ihtiyacınız olan en önemli şeylerden biri iyi bir rehber! Kalabalıklardan uzakta, ağaçlara sarılabileceğiniz, masmavi suların içinde tüm stresinizi unutturacak, sizi herkesin geçmediği yollardan geçirecek bir kitap belki. Okudukça içinizi ısıtacak, fotoğraflarıyla büyüleyecek, coşkusuyla aylardır ertelediğiniz tatil planlarınızı gerçekleştirme gücü verecek bir kitap…

Nazlı Gürkaş

İşte seyahati bir sanat olarak gören Nazlı Gürkaş’ın yazdığı Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan tam da aradığınız yol arkadaşı! Cebinizi yakmayacak mavili-yeşilli bir rota çizmek, Yunanistan’ın en güzel yemeklerini yemek istiyorsanız; “Daha az turistik, daha fazla yerel deneyim” diyorsanız çantanızda bu kitap olmadan yola çıkmayın.

  • Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan
  • Yazar: Nazlı Gürkaş
  • Türü: Gezi
  • Baskı Yılı: Mayıs 2018
  • Sayfa Sayısı: 344 Sayfa
  • Yayınevi: Hep Kitap

 

Okuma önerisi!

Kırmızı Pazartesi – Gabriel Garcia Marquez

Pınar K. Üretmen’in incelemesi; “Bireysel ve toplumsal değerlerin iç çatışmaları: Kırmızı Pazartesi
yazının tamamını okumak için TIKLAYINIZ

Kırmızı Pazartesi en basit tanımlaması ile bir cinayet romanıdır. Biraz daha dikkatli okur için, bir töre cinayetini anlatır.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Süper Çocuklar serisinin heyecan dolu yeni serüveni; Süs Delisi

Read Next

Hiç kimsenin ve herkesin ustası; Juan Carlos Onetti

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *