Can Dündar sevenleriyle buluştu

21. İzmir Kitap Fuarı’nın 1. gününde Can Dündar, düzenlenen imza etkinliğinde okurları ve sevenleriyle buluştu.

Can Dündar, 21. İzmir Kitap Fuarı’nın ilk gününde yüzlerce hayranıyla buluştu. Her yaştan seveniyle bir araya gelen Can Dündar’ın güler yüzü dikkatlerden kaçmadı. Tüm sevenleriyle kucaklaşan Dündar, oluşan uzun imza kuyruğuna rağmen tüm hayranlarıyla yakından ilgilendi.

IMG_7195

Can Yayınları tarafından düzenlenen imza etkinliğinde, imza standında uzun bir kuyruk oluştu. Sevenleri, Can Dündar’a kitaplarını imzalatmak için sabırla bekledi. İmza etkinliği sırasında Can Dündar’ın tüm katılımcılarla sıcak bir ilişki kurması ve kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmaması ise dikkat çeken bir diğer ayrıntıydı. Özellikle minik hayranlarından gelen destek ise görülmeye değerdi.

IMG_7188

Can Dündar’ın, Can Yayınları etiketiyle yayınlanan son kitabı ‘Tutuklandık’ fuar katılımcıları tarafından büyük ilgi gördü. Cumhuriyet Gazetesi’nde yayınlanan ‘MİT Tırları’ haberinin ardından tutuklanıp Silivri Cezaevi’nde gönderilen Can Dündar’ın, cezaevine giden süreci ve cezaevi günlerini ele aldığı kitabı fuar boyunca oldukça ilgi göreceğe benziyor.

IMG_7206

21. İzmir Kitap Fuarı, 24 Nisan tarihine kadar devam edecek. Fuarın ilerleyen günlerinde birçok yazar hayranlarıyla buluşmaya devam edecek. KitapEki olarak fuardan haberlerle, yazarlar ve yayınevi emekçileriyle gerçekleştireceğimiz söyleşilerle 21. İzmir Kitap Fuarı’nın nabzını tutmaya devam edeceğiz.

Editör: Gün Çağ Aydın
Latest posts by Editör: Gün Çağ Aydın (see all)
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

21. İzmir Kitap Fuarı başladı

Read Next

Fikret Başkaya ile 21. İzmir Kitap Fuarı’nda son kitabı üzerine

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram