KitapEki ve BirGün’den dayanışma örneği

BirGun.net bizden biz de BirGun.net’ten yazılar yayınlamak istedik. Madem “mutfak” harıl harıl çalışıyor, soframız ortak olsun dedik. Misafirlerimiz dayanışmanın sofrasında otursun istedik.

Kolektif yaşantıdan uzak, bireyciliğin ön plana çıkarıldığı bir dönemdeyiz. “Adam” tanımak önem kazanmış, eleştiri-özeleştiri mekanizmasının yerini kaprisler almış. Kültür-Sanat dünyasının önemli bir kısmı egemenleri “kıble” eylemiş… Olsun…

Dayanışmanın, alınterinin, sararmış sayfalara not tutanların kalbi hala atıyor. Her türlü kötülüğe rağmen birlikteyiz diyenler birlikte nefes alıyor.

Biz ufacık bir umut parıltısından kendine ışıklı yollar açanlarız. Bizim için durum tam da böyleyken okurlarımıza, takipçilerimize güzel bir haber verelim istedik. KitapEki.com ve BirGun.net olarak konuştuk, dayanışalım dedik. BirGun.net bizden biz de BirGun.net’ten yazılar yayınlamak istedik. Madem “mutfak” harıl harıl çalışıyor, soframız ortak olsun, misafirlerimiz dayanışmanın sofrasında otursun istedik.

Artık www.kitapeki.com‘da, birgun.net emekçilerinin hazırladığı kitap gündemli içeriklerden seçkiler de yer alacak. Bizim de alınterimizle yazılan yazılardan seçkiler www.birgun.net’te yer alacak.

Vesile olanlara kucak dolusu sevgiler…

Gün Çağ Aydın
Takip için
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Bir öykü derlemesi: Güz Nehri

Read Next

Lizbon’a Gece Treni

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *